Drobečková navigace

Hlavní strana > Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Zájmové kroužky

Vyzkoušejte tak trochu jiné zájmové kroužky pod vedením zkušených a empatických vedoucích. Nejen, že se váš potomek bude skvěle bavit, ale také pozná nové kamarády. Kroužky vedou příjemní pedagogové a například velmi oblíbené horolezení mají na starost zkušení lezci. Přijďte se podívat na jednu z našich hodin. Rádi vás u nás ve středisku přivítáme.

 

Proč navštěvovat kroužky našeho střediska?

  • Nejsme úplně klasické středisko volného času, naší práci věříme a baví nás
  • Díky nízké ceně se k nám do kroužků může zapsat téměř kdokoli, i děti ze sociálně slabších rodin
  • Drtivou většinu zájmových kroužků pořádáme na našem středisku
  • Náš profesionální přístup k vedení jednotlivých kroužků ocenila i Česká školní inspekce

 

Našimi kroužky prošly tisíce dětí, máme opravdu skvělé reference

Za více než dvacet let fungování prošlo našimi kroužky bezmála 5 000 účastníků. Každoročně zapisujeme 300 až 400 zájemců. Neustále vymýšlíme nové, zábavné programy a přidáváme další kroužky pro děti. Zápisy začaly na začátku září, přihlásit se ale můžete i během školního roku, pokud je stále místo.

 

A jak se zapíšete do našich kroužků?

Buďto se registrujte pohodlně z domova přes evidenční systém SAPES, nebo přijďte osobně k nám na středisko kde vám rádi poradíme. Nebojte se také zavolat s dotazem.

 

Doučování

Dětem, které mají problémy s přípravou do školy, nabízíme bezplatnou službu doučování. Hodiny probíhají individuálně v rozsahu 45 až 60 minut v jednom až třech předmětech. Základním cílem je naučit děti se učit. Služba je určena především dětem ze sociálně a rodinně nepodnětného prostředí.

 

Klub Balón

Klub Balón je volnočasový klub, který zaměřuje svoji nabídku na děti od 8 do 15 let a který je otevřený především pro děti, které potřebují pomoci najít dobrou náplň svého volného času. Otevřený je třikrát týdně přímo na našem středisku a nabízí zapojení do celoroční hry ve sbírání balónových peněz za účast na aktivitách.

 

 

Naše volnočasové aktivity: