Drobečková navigace

Hlavní strana > Úvod

image

Výběrové řízení

Hledáme nového kolegu do našeho nízkoprahového klubu Vzducholoď.

image

Brigáda recepce

V současné době sháníme výpomoc na naši recepci na 10,5 hodiny týdně.

sdb-item-img-krouzky_1-min.jpg
Zájmové kroužky

Pestrá nabídka kroužků pro všechny věkové kategorie.

Zobrazit více

sdb-item-img-strecha_1-min.jpg
Centrum pomoci Střecha

Sociálně terapeutické služby pro rodiny s dětmi.

Zobrazit více

sdb-item-img-balon_1-min.jpg
Klub Balón

Volnočasový klub pro děti do 15 let.

Zobrazit více

sdb-item-img-vyducholod_1-min.jpg
Klub Vzducholoď

Nízkoprahový klub pro mladé do 22 let.

Zobrazit více

sdb-item-img-doucovani_1-min.jpg
Doučování

Motivace k pozitivnímu přístupu k učení.

Zobrazit více

sdb-item-img-akce_1-min.jpg
Akce

Prázdninové a víkendové akce pro děti i veřejnost. 

Zobrazit více

Aktuality, novinky

Lezecký tábor

Publikováno:

Jako již tradičně strávili lezci týden na táboře na faře v Nečtinech, a to v termínu 4. až 11. srpna. Letos jsme se po průchodu skříní ocitli v zemi zvané Narnie. Hned po příjezdu, vybalení a seznámení s pravidly nás v nové zemi uvítal faun Tumnus a vysvětlil nám, kde jsme se to vlastně ocitli. V zemi, kde panuje zima, jsme se po velké průtrži mračen věnovali zimním sportům - bobování a koulovačce v lese.

Start do školy

Publikováno:

V pondělí 20. 8. 2018 zhruba v 7:30 to začalo. Dlouho očekávaný příměstský tábor Start do školy. Účast byla veliká. 25 dětí a 7 vedoucích. Každý den měl svoje téma. Pondělí mělo téma Povolání. Dopoledne si děti vyplnily kariérní dotazník, zjistily své superchopnosti, prošly pohovorem a předváděly scénky, kdy ostatní hádaly, co hrají za povolání.

Neležím, tábořím 2018

Publikováno:

Letos jsme se vydali do malebné jihočeské vesničky Zálší u Týna nad Vltavou. Celkem se této „výpravy“ zúčastnilo 10 dětí, které přes celý rok navštěvují Centrum pomoci Střecha a 3 vedoucí. Kuchyni velel pan Gaier, který dokázal proměnit některé „nejedlíky“ na jedlíky, dále Martin Poláček, který měl na starosti program a tvoření pro děti a já – Eva Turková, jsem fungovala v roli zdravotníka a „sporťáka“.

Salesiánské středisko mládeže

Salesiánské středisko mládeže je nestátní nezisková organizace, která nabízí dětem, mladým a jejich rodinám volnočasové aktivity a sociální služby. Posláním střediska je přispívat k celostnímu rozvoji dětí, mládeže a rodin, především těch, kteří jsou z výchovných, sociálních a ekonomických důvodů znevýhodněni. Vytváříme prostředí, které je otevřené, bezpečné a finančně dostupné všem. Ve své práci se opíráme o výchovných systém zakladatele salesiánské kongregace Dona Boska.


Podporují nás