Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Víkendovka s líhní

Víkendovka s líhníDatum konání:
11.7.2022

 

I naše druhá víkendovka s naší líhní byla velice plodná na zapamatovatelné okamžiky. Hlavním bodem tentokrát bylo sobotní společné vaření. Mládež obstarala vše - nalezení vhodného receptu, sepsání nákupního seznamu, nákup, prezentace svého jídla u slavnostní tabule, mytí nádobí.

Večerní plánovaný program v Lobezském parku nám výrazně narušily nálety chroustů. Stovky chroustů. Jejich vtíravá a hlasitá přítulnost nás donutila zaimprovizovat a sednout si alespoň krátce nahoře u našeho kostela a při svíčkách zreflektovat kuchařskou sobotu. Zážitek to byl tak silný, že si zde chrousti vybojovali samostatný odstavec zaslouženě.

Během víkendu jsme též zahájili vzdělávací seriál o salesiánském díle, animátorství, práci s dětmi. To už někteří z účastníků měli možnost zužitkovat při zapojení do akcí našeho střediska - Maškarní odpoledne, Den sousedů, pomoc v klubu Balón. Pevně věřím ve spolupráci i v příštím školním roce.

 

 

Na závěr víkendovky jsme se bohužel museli rozloučit s naší drahou vedoucí, která nám nyní fandí už z pěkné dálky. A my fandíme jí.

Dianko, děkujeme! 

 

DSC_0258b.jpg