Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Spolu Na pohodu

Spolu Na pohoduDatum konání:
29.7.2022

 

V neděli 17. července vyrazila parta patnácti dětí na tábor. Nejmladší zrovna dokončili první třídu a z nejstarších se v příštím školním roce stanou osmáci. Všechny je spojuje podobný životní příběh, vyrůstají v pěstounské rodině. A tak se tábor Spolu Na pohodu stal historicky prvním pěstounským táborem, který jsme v Salesiánském středisku uspořádali.

Děti i vedoucí se shodli, že jeden tábor za rok nestačí a že se chtějí setkat i během školního roku, a to na víkendové „přespávačce“ ve středisku.

Jak se dětem tábor líbil?

„Na táboře se mi líbilo koupaliště, příprava dřeva na táborák, sportovní hry, dobré jídlo, Básničková hra, lanové lávky a to, že umím podpořit lidi, kterým je zrovna smutno.“

„Byl to můj první tábor a za rok pojedu zase.“

„Můj zážitek z tábora byl, když jsme šli na koupaliště a jak jsem skákala ze skokánku do vody. Šli jsme do takový malý zoo, kde jsme mohli krmit zvířátka a měli jsme zmrzku zadarmo, protože nám to zaplatila paní Turková.“

„Děkuji za nejlepší tábor! Spolu Na pohodu!

Speciální poděkování posíláme našim skvělým babičkám kuchařkám, které nás celý týden doslova rozmazlovaly výbornými dobrotami.

Děkujeme vedoucím seniorům i juniorům za program, který připravili, a hlavně za chvíle naslouchání dětem a jejich zážitkům, radostem i smutkům.

Děkujeme dětem za jejich upřímnou touhu bavit se, hrát si, podpořit kamarády a tvořit společenství.

NTMd_logo-RGB.jpgPodporovatel projektu

 

foto Na pohodu.jpg

 Na pohodu_web.JPG

 Masky.jpg