Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Salesiánský volejbalový turnaj

Salesiánský volejbalový turnajDatum konání:
30.1.2018

Salesiánské dny roku 2018 začaly jako tradičně volejbalovým turnajem v sobotu 20. ledna. Do tělocvičen na Košutce se sešlo 10 smíšených amatérských družstev nejen z Plzně a blízkého okolí.

Už podruhé byl na našem turnaji tým ze Salesiánského střediska z Prahy, který tentokrát nepřijel s názvem Pra-zdroj, ale přejmenoval se na Samson! Hned na úvod jsme je chtěli všechny ostříhat, víte proč?

Krátce po 9. hodině měl úvodní slovo ředitel salesiánského díla v Plzni P. Marek Sklenář a hned poté jsme začali hrát. O motivaci vyhrát turnaj nebylo pochyb. Pro čtyři nejlepší týmy byly připraveny kvalitní volejbalové míče, o které se svedly tvrdé, leckdy vypjaté, ale vždy férové volejbalové souboje. A kdo se stal vítězem?

Po velkých bojích ve skupinách a pak v play-off se do finále dostal tým Havránků a trochu překvapivě i Škeble. Vítězný pohár po pohledném finálovém zápase nakonec slavnostně zvedl tým Havránků, a tak si zasloužili nejen potlesk, vítěznou fotku, jeden z míčů Molten, ale také „nesmazatelnou“ jmenovku na volejbalový putovní pohár.

Díky Pavlovi Říhovi, který pro nás letos vytvořil na chodbě tělocvičny občerstvovací stanici s nápoji, párky a kávou, jsme letošní rok hráli v naprosté pohodě a „PIGGY bufet“ byl neoficiálně vyhlášen vítězem všech přestávek mezi zápasy :-)

Díky patří Evě Turkové, Vaškovi Turkovi, Vaškovi Šaškovi i Kubovi Fialovi za spolupořádání turnaje a za organizační podporu. Už se opět těšíme na další ročník.

Konečné pořadí týmů na letošním Salesiánském turnaji:

  1. Havránci
  2. Škeble
  3. Já nevim
  4. RMPC
  5. Klokani
  6. Bulhaři
  7. Kdepamam
  8. Samson
  9. Rychlý šípy
  10. Tümmü tümm

František Hroch

Salesiánský volejbalový turnaj

Salesiánský volejbalový turnaj