Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Start do školy

Start do školyDatum konání:
6.10.2020

Střecha.png

Po dlouhé době se přiblížil dětem znovu návrat do školy, a aby to pro ně nebyl takový šok, 22 dětí absolvovalo přípravný příměstský tábor s názvem START do školy.

Jeden z mnoha cílů tohoto tábora je děti připravit opět na školní režim (vstávání, vyučovací hodiny, třídní kolektiv, ctění autority aj).

Během tábora děti zažily mnohá dobrodružství mnohdy připomínající např. tělocvik, hudební výchovu, přírodopis anebo občanskou nauku – celodenní výlet ve větru, přednáška v ZOO, nácvik a samotné vystoupení pro Domov důchodců Sv. Jiří, stopovačka. Nadále pro děti bylo připravené něco z výtvarné a pracovní  výchovy – výroba triček a svíček. Nechyběl ani český jazyk v podání vyplňování deníků či povídáním na konkrétní téma.  Další z mnoha cílů tábora je zaměřen na seberozvoj a sebereflexi dětí, a my doufáme, že každé dítko během tábora v sobě něco objevilo a odneslo si mimo výrobků, dárků a deníků i milou vzpomínku na nejen výborné obědy, ale i aktivity, které s Týmem Eva, Petra, Radka, Eliška, Jan a Jan zažilo.

 

start (26).jpg