Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Již 30 let v Plzni

Již 30 let v PlzniDatum konání:
17.9.2020

Byl to opravdový důvod k vděčnosti a radosti. V sobotu se sešli zaměstnanci střediska, členové pastorační a ekonomické rady farnosti spolu s těmi, kteří pracují v přímé práci s dětmi a mladými. V neděli pak celá farnost mohla při farní kávě a dalším občerstvení vnímat slavnostní okamžik tohoto výročí.

Po sobotní děkovné bohoslužbě následoval program na hřišti střediska. Po přípitku zavzpomínal zakladatel místního salesiánského díla P. Michal Kaplánek. Pak v situační scénce byli přivítáni hosté z minulosti i budoucnosti. Matka Markéta, pan rada Chudáček a dospělý potomek současného ředitele střediska Eliáš Bohata. Slavnostní chvíli podtrhl grandiózní dort a následovalo štědré občerstvení. Sobotní akce byla doprovázena hudebním doprovodem skupiny Quo vadis a zakončena v 19 hod. požehnáním.

Nedělní bohoslužby byly slaveny s intencí poděkování za vše, co dobrého se v uplynulých letech podařilo. Grilování, posezení, turnaj v kalču a vzájemné rozhovory byly příjemnou tečkou za touto slavností.

Děkujeme všem, kdo připravovali vše, co bylo spojeno s oslavou a programem. Za přípravu občerstvení a zapojení se do nejrůznějších služeb. Díky a ať se nám i nadále dobře daří naplňovat záměry našeho zakladatele sv. Jana Boska.

 

Fotogalerii zobrazíte kliknutím na obrázek.

sales (48).JPG