Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Klasik

KlasikDatum konání:
31.8.2023

 

Klasik je tábor, na který může jet naprosto každý a vždy přijede zpět domů jako jiný člověk. Na tomto táboře máme spoustu skvělých vedoucích, kteří vymýšlí opravdu skvělý program celý týden. Když se rozhodnete jet, tak se připravte na týden plný emocí, včetně vzteku, radosti, pláče aj. Těch emocí je ale vždy nejvíce při reflexích, protože tam si neříkáme jen co se nám líbilo nebo nelíbilo na programu, tam se totiž i kritizujeme navzájem, ale v té správné míře a formě. Ale pozor, my se i upřímně navzájem chválíme a povzbuzujeme, a to je právě kouzlo reflexí.

Na Klasiku máme také "aktivity K", což je program, na kterém se podílí účastníci, tudíž si mohou vymyslet svou vlastní hru na jakékoliv téma a celou ji zorganizovat.

Myslím si, že pokud někdo neví, jaký tábor si na Středisku vybrat a neví, jestli tam zapadne, tak by si měl vybrat Klasik, protože tady je vždy jistota, že ten dotyčný zapadne a nebude litovat.

Abych to shrnul, myslím si, že Klasik je tou nejlepší volbou, pokud se cítíte nedocenění a zároveň se nudíte, protože tady se nudit nebudete. 

věrný Klasičák František Melka

 FOTO

DSC_4549.JPG