Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Dívčí chaloupka 2018

Dívčí chaloupka 2018Datum konání:
28.7.2018

I o letošních prázdninách jsme se společně vydaly na Dívčí chaloupku do Krušných hor.

V pondělí 16. července ráno jsme se shromáždily na hlavním vlakovém nádraží a vyrazily do Perninku. Cesta byla dlouhá, ale dorazily jsme v pořádku. Hned první den jsme s děvčaty zjistily, že Sherlock Holmes potřebuje naši pomoc a to nás doprovázelo po celý tábor.

Od Sherlocka jsme každý den dostávaly dopisy, ve kterých nám dával instrukce, kde najdeme poklad. Zjistily jsme, že tajným spojencem Sherlocka je i velitel hasičů v Perninku, který nám při návštěvě hasičské stanice předal tajnou zprávu. Musely jsme plnit různé úkoly a luštit šifry, a když Sherlocka zajali, musely jsme se v noci vydat do lesa, abychom ho zachránily. Pro některé indicie jsme musely dojít až na Dračí a Bílou skálu do krásné přírody Krušných hor. Nakonec jsme truhlu s pokladem našly.

Celou dobu nám výborně vařili kuchaři Jenda s Vaškem. Chceme jim poděkovat, že s námi na tábor jeli a stejně tak i našim vedoucím, že se o nás krásně staraly a měly s námi trpělivost. Na táboře byla skvělá parta a počasí nám také přálo.

Lucka a Esterka, účastnice tábora

 

ÚMO4

 

DĚKUJEME ZA PODPORU

Související galerie

Dívčí chaloupka 2018