Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Brouček v Akva Tera Plzeň

Brouček v Akva Tera PlzeňDatum konání:
13.3.2024

 

V dopoledních hodinách dne 6. března 2024 se rodiče a jejich děti sešli v parku M. Horníčka, kde se uvítali a společně zahráli jednoduchou hru, která přinesla radost a motivaci všem účastníkům.

Mateřské kluby střediska, Brouček a Klubko, nejsou jen o jednorázových událostech. Pravidelně pořádají setkání, workshopy a aktivity, které podporují vzdělání dětí, rozvoj sociálních dovedností a tvůrčí myšlení. Mnozí rodiče si cení této iniciativy a vnímají ji jako důležitou součást svého rodičovství. Kluby poskytují nejenom prostor pro zábavu, ale také nám pomáhají rozvíjet vztahy mezi rodiči a dětmi. Brouček není jen o hraní, i když se tento aspekt dění nedá přehlédnout. Tento mateřský klub poskytuje rodičům také možnost výměny zkušeností, vzájemné podpory a diskuzí o výchově a péči o děti. Pro mnoho rodičů je to místo, kde najdou porozumění a společenství.

Dopoledne strávené v Plzeňské Akva Tera bylo nejenom plné smíchu a radosti, ale také pro mnohé rodiče důležitou příležitostí k posílení vztahu se svými dětmi a k posunutí hranic svého rodičovství. Děti objevovaly nové druhy ještěrů, žab, hadů ale i bezobratlých v bezpečné náruči svých maminek. Na závěr setkání nám chovatelka přinesla další zpestření - ukázala nám samce krajty a suchozemskou želvu. Děti byly nadšené, když si mohly přiblížit tato exotická zvířata a dokonce je pohladit. Tato interakce s přírodou dodala celé události ještě více magie a děti odcházely s úsměvem na tváři a novými zážitky.

Děkujeme tímto Zoo Plzeň a jejím pracovníkům Akva Tera za jejich péči o nás.

 

IMG_20240306_104158.jpg

 

Kroužky.png