Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Balón: Jarních 24 hodin

Balón: Jarních 24 hodin 

První jarní víkend jsme s mladšími dětmi z klubu Balón, prožili krásných 24 hodin. Během tohoto času děti zažily mnoho dobrodružství. 

V pátek jsme v 17 hodin odstartovali víkendovku seznamovacími hrami, u kterých se všichni nasmáli. K večeři si každý zapekl toust, dle vlastní receptury. Následovalo klání týmů ve velikonočním kvízu na téma svatého týdne. Jelikož byl krásný a nezvykle teplý večer, vydali jsme se do přilehlého parku a zahráli si napínavé hry. Den jsme zakončili krátký slůvkem a následnou chvilkou ztišení v kapli.

Následující den začal program venku v parku, ale jelikož nám jarní proměnlivé počasí moc nepřálo, tak jsme po pár minutách byli donuceni schovat se dovnitř a pokračovali v hrách a jiných soutěžích. Oběd jsme vařili všichni společně. Tortilly se nám povedly a velice nám chutnaly. Po naplnění našich žaludků následoval úklid kuchyně, do kterého se všichni zapojili. Závěr naší víkendovky děti strávily v podobě velikonočního tvoření, kde pletly pomlázky, zdobily vajíčka, vytvářely velikonoční věnce a zkusily si spoustu dalších velikonočních zvyklostí. 

Víkendovka byla ukončena opět v 17 hodin, kdy všichni zúčastnění odcházeli s plnou náručí povedených výrobků a snad i dobrým pocitem z krásně prožitých 24 hodin s přáteli.

DSC_0188[2].JPG

FOTO

Balón[38].png