Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Z(S)ales Cup 2022

Z(S)ales Cup 2022Datum konání:
5.3.2022

 

Letos proběhne 16. ročník závodů na naší boulderové stěně v termínu 5. března pro věkové kategorie 5 - 14 let a v neděli 13. března pro kategorie od 15 let. Závody jsou koncipovány jako amatérské. Pokusíme se opět připravit závodní cesty, aby si zalezl každý i začátečník.

 

Místo konání:

Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže Plzeň

Revoluční 98, Plzeň-Lobzy

 

Startovné:

100 Kč (v rámci startovného drobné občerstvení pro každého závodníka)

 

Kategorie:

sales tabulka.png

Prosíme, dodržujte časy prezence v harmonogramu, nechoďte s větším časovým předstihem. Chceme zabránit shromažďování většího množství lidí v daný čas. 

Na místě budou k dispozici lezečky k zapůjčení pro ty, co je nemají.

Nealko bar s občerstvením bude v provozu (toasty, studené i teplé nápoje, …), opět jeho chod zajistí pomocníci z otevřeného klubu Balón.

  

Registrace:

Běží do 3. března (sobotní kategorie) / do 11. března (nedělní kategorie) přes evidenční systém střediska SAPES. Kapacita je omezena na 12 závodníků v kategorii.

Minimální počet pro otevření kategorie jsou 3 závodníci.

Přihlaste se do závodní kategorie dle věku.

Noví účastníci se nejprve musí zaregistrovat vytvořením uživatelského účtu (kontaktní údaje vyplňuje zákonný zástupce nebo účastník starší 18let) a poté si ve svém profilu jednoduše vytvoříte profil účastníka, kterého poté přihlásíte do konkrétní kategorie.

Pozor! Pokud jste se již v minulosti Z(S)ales Cupu nebo jiné akce střediska účastnili, máme vás již v evidenci, jen k účastnickému profilu nemáte přístup.

Postup v tomto případě: Vytvořte si na www.sapes.cz uživatelský účet tlačítkem Registrovat se (své kontaktní údaje vyplňuje zákonný zástupce nebo účastník starší 18let) a poté kontaktujte recepci střediska (telefonicky, mailem, pomocí chatu nebo osobně), že chcete účet připojit.

Po potvrzení registrace Vám na uvedený mail dorazí přihláška s informacemi a platební pokyny.

Aby bylo přihlášení kompletní je nutné nejpozději v den závodu dodat vytištěnou a podepsanou přihlášku a uhradit účastnický poplatek. V opačném případě nebude účastníkovi umožněn start v závodě. Přihlášku Vám můžeme na požádání k podpisu vytisknout na místě.

V případě, že si s přihlášením nebudete vědět rady, kontaktujte recepci střediska nebo Šárku Končírovou (736 635 736, koncirova@sdbplzen.cz), rádi Vám pomůžeme.

 

Systém a styl lezení:

SOBOTA - XS, S, M, L

  • Bude připraveno 5 - 8 označených boulderů, všichni závodníci v kategorii lezou najednou v časovém limitu.
  • Závodníkům cesty zapisují rozhodčí, pokud nebude uvedeno před závodem jinak.
  • V kvalifikaci se lezci počítá bodová hodnota nejvýše drženého chytu a počet pokusů.
  • Letos bude závod všech kategorií jednokolový, tedy bez finále.
  • Vyhlášení výsledků a předání diplomů a cen proběhne ihned po skončení kategorie.

NEDĚLE - XL, Dospělí

  • Závod bude jednokolový (tzn. bez finále). Připravíme 8 - 14 označených boulderů, všichni závodníci lezou najednou v časovém limitu 90min/120min (upřesní před závodem rozhodčí). Snaha je vylézt (topovat) co nejvíce cest na co nejméně pokusů. Závodníkům cesty zapisují rozhodčí, pokud nebude uvedeno před závodem jinak.
  • Hodnocení stylem ZÓNA a TOP a počet pokusů na ně.
  • Každý boulder má celkovou hodnotu 120 bodů, která se rovnoměrně dělí mezi všechny přelezce (+ držená zóna je za poměrnou část).
  • Vyhlášení výsledků a předání diplomů a cen proběhne ihned po skončení kategorie.

 

leták – 2022 v2 logo.jpg

 

 Logolink_ZSalescup.jpg