Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Jaro v Broučku

Jaro v Broučku 

Den matek

Dne 15. 5. si maminky z klubu Brouček užívaly den matek. Přišla nás navštívit vedoucí přímé práce Eva Turková, která jim k tomuto dni připravila relaxační program. V jeho průběhu si tak každá vyrobila svůj mandalový hrníček s podšálkem, aby jí připomínal, že má myslet také sama na sebe. Jejich děti, malí broučci, si v té době hrály vedle s vedoucími a nejenže zvládly být chvilku bez maminky, ale vyrobily jí i přání k svátku.

 

Farmapark u Toma

Konec května byl deštivý, přesto se několik rodin navštěvujících klub Brouček vydalo 22 5. na výlet do Farmaparku u Toma v Ledcích. Děti si v parku měly možnost nejen prohlédnout spousty různých zvířátek, ale se i s některými pomazlit, především pak s jejich mláďaty. Kromě toho se vzhledem k nepřízni počasí mohly zabavit skákáním do louží, což hojně využily a byla to pro ně super hra. V zázemí, které jsme mohli využít, si některé děti-broučci- daly svačinku nebo si mohly vyměnit mokré ponožky. Všem se návštěva zařízení tohoto typu líbila a dospělí viděli, jak se park rozšiřuje a mění.

 

Farma Jitřenka

Ve středu 5. 6. byl poslední výlet klubu Brouček na farmu Jitřenka. Nejprve se Děti seznámily s místními kozami a ovcemi. Exkurze dále pokračovala přípravou krmení pro poníky a morčata. Na závěr si vyhřebelcovaly koníky a dozvěděly se, jak se o taková zvířata pečuje. Odměnou pro malé pomocníky byla krátká projížďka v sedle.

 

 FOTO

C (3).jpeg

 

Kroužky.png