Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > 24 hodin na středisku

24 hodin na střediskuDatum konání:
3.11.2021

 

Z řady dětí, kteří navštěvují středisko se postupně stávají mladí dospívající lidé. Z některých programů, které navštěvují, odrůstají. Co jim nabídnout dál? Tato otázka stála u akce, která nesla název 24 hodin na středisku. Od pátku 15. do soboty 16. října tak dorazilo na středisko 12 mladých lidí, kteří se aktivně zapojili do připraveného programu. Po úvodním oťukávání jsme se vydali na celkem náročnou „túru“. Při pozdně večerní hře jsme dobývali nejvyšší hory vybraných hor a pohoří naší republiky. Naštěstí všechny vrcholy byly v tuto chvíli v přilehlém parku.

Druhý den dopoledne nás čekala cesta na opuštěný ostrov. Tentokrát jsme nemuseli opustit budovu střediska, o to víc jsme ale namáhali své hlavy a diskusní schopnosti při výběru potřebných věcí k přežití. A tak přišlo vhod, že jsme se vzápětí provětrali na hřišti. Odpoledne se ukázalo, kolik hereckého talentu mezi námi je. Plno zábavy jsme si užili už při samotném nácviku scének.

A čas rychle ubíhal, takže přišla chvíle pro reflexi a rozloučení.

A co bude dál? To ještě přesně nevíme. Ale rozhodně je vůle prožít spolu něco dalšího. A tak se těšíme, že ve středisku vyrůstá nový prostor, kde se budou moci setkávat mladí lidé, kteří navštěvují různé programy ve středisku.

 

DSC_0305.JPG