Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Příměstský lezecký tábor

Příměstský lezecký táborDatum konání:
12.8.2019

P01515.jpgKroužky.png

Příměstský lezecký tábor v termínu 22. - 27. července byl krycím místem pro výcvik tajných agentů.

Zázemím nám byla skautská klubovna v Českém údolí. První den byl ve znamení seznamování, ale hlavně testování fyzických schopností a psychické odolnosti, zda jsou pro výcvik vhodní a zařizování administrativních požadavků. Všech 15 jich nakonec bez potíží prošlo, podepsali smlouvu o mlčenlivosti a další den tedy byli přizváni agentem Špagetkou k vyšetřování ukradených diamantů. Během dní se dozvídali a objevovali další fakta k případu, například sledovali podezřelého, zkoumali DNA nalezené skvrny na místě činu, získávali zatajené důkazy z kanceláře konkurenční agentury a nakonec v noci šli po stopách až na místo, kde se pachatelé ukrývali. Vrcholem celého tábora byla páteční odpolední městská hra s QR kódy, která účastníky přivedla až na středisko, kde jsme do soboty přespávali. V sobotu jsme již šli najisto a rozběhla se pátrací akce v parku, kde se podařilo zadržet dokonce 2 pachatele, kteří byli předáni vyšším agentům a k činu se přiznali. Mise splněna!

Program byl pestrý, tak kromě pátrání po pachatelích jsme dopoledne stíhali lezecký výcvik na skalách nebo na stěně ve Škodaparku, vyrobit si šanony nebo vyrazit na objevnou expedici.

Myslím, že i přes parné počasí a prvně i jinou formou tábora (příměstský a ne pobytový) jsme si akci všichni užili a budeme na skvělé zážitky ještě chvíli vzpomínat.

 

Fotogalerie Zonerama