Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Klasik

KlasikDatum konání:
6.8.2021

 

Drazí Klasičáci, co vám společně strávený týden v Zaječově dal?

Klasik mi dal hodně zábavy, zlepšení a upevnění kamarádství mezi některými, zamyšlením se nad věcmi, který jsou v životě důležitý a zapracování na sobě. (Alex)

Každý den na táboře jsem si užila jiným způsobem, poznala jsem zase nové kamarády a opět mám pár zážitků, za což jsem vděčná Klasiku! Jsme nerozlučná parta, která to táhne už delší dobu! Před 5ti lety jsem brečela, že na žádný tábor jet nechci a letos už jsem jela po páté a nelituju! Lepší vedoucí než máme my na Klasiku, nemá nikdo jiny na táboře, jsou velmi ochotní a vnímaví. I přes to, že mi příští rok bude 18, tak budu moc ráda, když se budu moct přidat do party, ještě naposledy jako účastnice tábora ❤ KLASIK JE JEDINÉ, NA CO SE TĚŠÍM ZA ROK, HNED CO SKONČÍ! (Maruška)

Klasik je srdcová záležitost už jen kvůli vedoucím. Vedoucí mají neskutečnou trpělivost a mají nesmírně dobré nápady na program. Také na Klasiku máme témata, do kterých se vžiju aniž bych se snažil se do nich vžít. Také tam máme i super jídlo… (a to je co říct, protože jsem docela vybíravý). Klasik mi toho dal neskutečně moc a také dokázal že největší hádky vždy rozpoutají mobily či jiná zařízení ????. Ale také mě naučil brát prohru s HUMOREM! Ale zároveň mě naučil soutěžit do poslední chvíle ???? také mě naučil více a lépe komunikovat s lidmi a brát nové lidi mezi sebe, i když jsem je nikdy předtím neviděl. Teď přijde hlavní věta: JSEM VELMI RÁD ZA KLASIK!!!! (Fanda)

Klasik mi dal nové kamarády, se kterými se můžu bavit i po táboře. Líbí se mi, že i mládež kolem 16 let se může bavit normálně a ne jen přes sociální sítě, protože na mobilu byste asi vajíčka v potoku s kamarády neuvařili... Děkuji moc za příležitost se zúčastnit a užít si tak Klasik 2021 ❤ (Ája)

 

Celý týden nás doprovázela osobnost svatého Václava.

Děkuji celé desítce mladých za jejich otevřenost a ochotu růst, protože díky tomu má Klasik nenahraditelnou atmosféru.

Věřím, že tu atmosféru alespoň mírně vycítíte z galerie a videa.

 

KLAS (575).JPG

Bez názvu - 1b.jpg