Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Salesiánský ples 2023

Salesiánský ples 2023Datum konání:
25.4.2023

 

Jedinečný 30. Salesiánský ples proběhl v sobotu 22. dubna 2023 v kulturním domě Šeříkovka. Komunitu salesiánů představil hned v úvodu její ředitel Michal Kaplánek. Následovalo představení farnosti Jožkou Janovičem a paterem Evženem Rakovským. Farní kvíz pobavil všechny v sále, zvláště ty, kteří dokázali správně odpovědět na 16 a více otázek (z 15 položených). Představení střediska mládeže se ujal jeho ředitel Martin Bohata a prostřednictvím praktických ukázek také kroužek flétny vedený Lenkou Pořízkovou, která vystoupila s Gabrielou Břečkovou a Pavlou Sedlákovou, a Street Dance vedený Luckou Martínkovou, při kterém zatancovaly Nikol Šístková a Linda Šlajsová.

Druhá část plesu byla věnována poslechu a tanci za doprovodu kapely Amati Band ze Stříbra, která dokázala roztančit přítomné v sále hned při první písni. Velký úspěch sklidil miniworkshop merengue, kterou nás naučil Martin Mareška, spolumajitel a lektor taneční školy Tanec v Plzni. Následoval zlatý hřeb večera, všemi očekávaná scénka zaměstnanců. Ta letošní byla laděna v hudebním duchu a zaměstnanci neopakovatelně ztvárnili hudební historii od pravěku, přes novověk až po současnost. Po půlnočním překvapení v podobě společného videa s líbeznými tvářemi pracovníků střediska už nikdo v sále nepochyboval, že všichni táhneme za jeden provaz.

Nesmíme opomenout ani fotokoutek Selfie-Box Ondřeje Burdy, který byl hojně využívaný od první minuty a každý se mohl kreativně vyřádit. Bez povšimnutí nemůže zůstat ani sladké občerstvení na stolech, které připravily farnice a zaměstnankyně střediska. Veliké díky patří moderátorům celé akce Renatě a Vojtovi Šilhánkovým, kteří nás provázeli celým plesem s grácií, hravostí a noblesou sobě vlastní.

 

SalesinaskyPlesFirstPic-6.jpg

 

 

SCEN.jpgPROCHÁZKA DĚJINAMI HUDBY - scénka zaměstnanců Střediska (video)

 

 

SALESIÁNSKÝ PLES 2023

PODPOŘILI

 

 

01.png

 

 

02.png

 

03.png

 

04.png

 

 

05.png

 

 

06.jpg

 

 

07.png

 

 

08.png

 

 

09.png

 

10.png

 

12.png

 

 

13.png

 

 

14.png

 

 

Fotograf František Vísner

 

Komunita SDB, farníci a přátelé střediska

 

 

 

 

DĚKUJEME!