Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Fotbalista FC Viktoria Plzeň Tomáš Hořava na tréninku

Fotbalista FC Viktoria Plzeň Tomáš Hořava na tréninkuKroužky.png

V pondělí 31.5. jsme se sešli na neobvyklém tréninku. Zavítal k nám totiž fotbalista FC Viktoria Plzeň a zároveň náš farník Tomáš Hořava. Na trénink s mladšími fotbalisty se připojily i děti z klubu Balón a také Tomášův syn.

Na začátek byl prostor na zvídavé otázky a mohli jsme dozvědět třeba, kterého gólu si nejvíce považuje – toho v Lize mistrů na Manchester City. Tomáš si pro účastníky připravil několik tréninkových cvičení a soutěží. Na závěr tréninku si s námi zahrál fotbal.

Také starší fotbalisti byli natěšení a přišli v plném počtu. Tomáš jim dal pořádný trénink a pak jsme také zahráli fotbal. Na konci byl prostor s Tomášem popovídat a tentokrát jsme mohli jít i více na hloubku. Doporučil klukům, ať cokoliv v životě dělají, dělají naplno a mají z toho radost. Také se podělil o to, co je pro něj v životě opravdu důležité – víra v Boha a jeho rodina.

Všichni zúčastnění si pak mohli odnést Tomášův podpis nebo se s ním vyfotit.
Na závěr bych chtěl Tomášovi moc poděkovat za jeho velikou ochotu strávit s námi celé odpoledne a za jeho přátelský přístup. Jak nám také prozradil, jednou by chtěl trénovat mládež a bylo vidět, že k tomu má opravdu blízko.

 

DSC_0071.JPG

 

FOTOGALERIE ZDE