Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Festival volného času

Festival volného časuDatum konání:
21.9.2023

 

V úterý 5. září se ve Chvojkových Lomech, tedy v parku u plaveckého bazénu Slovany, konal Festival volného času. Děti a rodiče měli možnost vybírat si ze široké nabídky kroužků různých organizací, které se Festivalu účastnily. Společným tématem všech aktivit byla letos CESTA KOLEM SVĚTA.

Na stánku našeho střediska děti procestovaly všechny kontinenty. V Severní Americe se setkaly s Indiány a vyráběly lapače snů; Jižní Amerika je kolébkou špičkových fotbalistů, a tak tomu bylo i na našem dalším festivalovém stanovišti; na Antarktidě krmily polární zvířátka barevnými míčky; na dopravním koberci zažily hustou dopravu asijských velkoměst; na evropském stanovišti se s chutí muzicírovalo, protože zde leží i naše země, a jak víme, co Čech, to muzikant; na dalším stanovišti si děti vyzkoušely, jak daleko doskočí australská zvířátka; a zbývá už jen Afrika s hrochy a krokodýly, kterým se děti vyhnuly za pomoci lanové lávky napnuté nad pomyslnou řekou.

V cestovatelském fotokoutku byla možnost pořídit si foto z cest na památku a pro milou vzpomínku.

Děkujeme Plzeňské krajské radě dětí a mládeže za možnost zapojit se do Festivalu volného času, za práci a úsilí, které věnovali přípravám a organizaci celé akce a za prostor pro setkání s dětmi a rodiči, kteří s námi cestovali světem.

 

DSC_0574.JPG