Nabídka zájmových kroužků

Tábor Klasik

Tábor Klasik
9. srpna

Do Stříbrné v Krušných horách zavítali účastníci tábora Klasik.

Druhý ročník tábora Klasik, který je určen pro mladé ve věku 12-16 let, se uskutečnil v krásné přírodě Krušných hor, konkrétně ve Stříbrné u Kraslic. Ač během týdne po celé republice panovala úmorná vedra, nás Krušné hory ušetřily a po celou dobu nás doprovázelo příjemné počasí.
 
Celým týdnem nás provázela osobnost Karla IV., kterému pomohly týmy Chebsko a Kladsko. Krále Karla jsme mohli prostřednictvím scének sledovat při důležitých situacích a rozhodnutích jeho života. Po jeho vzoru jsme také navštívili hrad Loket, naučili se základy francouzštiny a latiny, zamysleli se nad strategií při stavbě mostů, hradů či věží.
 
Kromě tématických aktivit jsme stihli spousta dalších sportovních a společenských her, vyšlápli jsme ke skalnímu městu Šišák, holky nás naučily představení s kelímky "cups", zazpívali jsme si za doprovodu kytary známé české písně a někdo se též naučil fotit zrcadlovkou živou i neživou přírodu (některé kousky najdete v galerii).
 
Klasiku zdar, rozdupce zvlášť!
 
Jan Žák

Související galerie

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis