Nabídka zájmových kroužků

Pololetní prázdniny na sněhu

Pololetní prázdniny na sněhu
8. února

Letošní pololetky strávila skupina lezců společným lyžováním a lezením.

Kroužky

Ve čtvrtek večer jsme se sešli na Salesiánském středisku, kde jsme byli ubytovaní a odkud jsme každý den vyráželi na výlety. První vedl v pátek na Klínovec, na kterém jsme si užili celodenní lyžování. Počasí se docela vydařilo a štěstí nám přálo i co se týče vleků a lanovek, téměř jsme nemuseli čekat žádné fronty.

Druhý výlet nás zavedl do Prahy na lezeckou stěnu Smíchoff, kde si všichni účastníci zabouldrovali a po vynikajících řízcích k obědu si zalezli několik cest na laně. Cestovali jsme vlakem a po návratu na nás na středisku čekala výborná večeře, po které jsme vyrazili do parku na procházku.  

Akci jsme zakončili v neděli příjemnou relaxací v rokycanském bazénu. Zatímco někteří nejvíce ocenili páru, jiné nadchl tobogán, který měřil čas jízdy.

Můžete se podívat do fotogalerie, jak jsme si prodloužený víkend užili.

Bětka Poláčková

 

Související galerie

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis