Nabídka zájmových kroužků

Divadelní představení na Broučku

Divadelní představení na Broučku
25. dubna

Každou středu se scházíme na středisku a užíváme si společně program, který je určen pro naše nejmenší dětí. Tentokrát ale přišli holčičky v šatech a kluci v košilích, protože nás čekalo divadlo.

Kroužky

Zavítala k nám Veselá zvířátka se svými příhodami z dvorku a okolí. Divadelní spolek Orfeus nám zahrál krásné představení, při kterém se smály nejen děti, ale i maminky. Byly to příhody bojácného Rafíka, který neuměl ani štěkat a mazaná liška ho vždycky přelstila. Nakonec s pomocí kočičky se štěkat naučil, nad liškou společně vyzráli a navíc se s ní ještě i skamarádili. Měli tam také hospodyni, která jim upekla koláče a četla jim pohádky. Do představení byly zapojeny i děti a společně se zvířátky zpívaly a nebo jim v některých situacích pomáhaly a radily. Zkrátka krásný a intenzivní zážitek, po kterém si ještě za několik dní děti doma hrály na lišky a pejsky.

Hana Šašková

Související galerie

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis