Nabídka zájmových kroužků

Podzimní přespávací akce s Balónem

Podzimní přespávací akce s Balónem
28. listopadu 2017

V listopadu zorganizoval klub Balón pro děti dvě přespávací akce.

Balón

První listopadová přespávací akce proběhla 3. – 4. listopadu. Tentokrát jsme mezi sebou přivítali dva hosty, se kterými jsme si povídali o tom, co všechno je trestná činnost a co nám za porušení zákona hrozí. V sobotu jsme navštívili  kino a s napětím sledovali, jestli se Hurvínkovi podaří zachránit kouzelné muzeum. Kromě toho jsme si stihli zahrát několik her, sportovat a více se mezi sebou poznat.

Pavla Janouškovcová

 

Druhá přespávací akce byla určena pro starší děti. Na programu byly kromě večerní velké kvízové soutěže a návštěvy plzeňského podzemí také aktivity, při kterých museli všichni účastníci pro zdárné vyřešení úlohy efektivně spolupracovat. Pár postřehů z akce napsala také jedna z účastnic:

"Večer jsme hráli skrývačku, pantomimu, léto x zima atd. Mně se osobně líbila nejvíc hra Léto x Zima, ale samozřejmě, že se mi líbilo všechno. Druhý den odpoledne jsme šli do plzeňského podzemí, tam se mi mooooooc líbilo, protože jsme měli na sobě helmy, abychom se nebouchli do hlavy. Pak mi všichni nejlepší salesiáni popřáli k svátku. Děkuju za tu nej nej nej nej přespávačku!"

Kateřina Zemanová, účastnice akce

 

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis