V sobotu 23.5. otevíral Úřad městské části Plzeň 4 budovu nové radnice na Habrmannově náměstí. Naše středisko bylo u toho. Spolu s dalšími organizacemi, které působí v tomto obvodu jsme měli připravené stanoviště s úkoly pro děti. Hlavní téma bylo stavba radnice. Na našem stanovišti "zručnost" musely děti zvládnout zatlouct hřebík, postavit stavbu z kartonů a změřit se na ÚMOmetru, jak velký jsou starosta.
Přestože bylo horko, tak se naši dobrovolníci věnovali dětem téměř do sedmi večer. Neúnavně podávali informace o kroužcích a další činnosti střediska rodičům a všem příchozím. Děkujeme všem zapojeným.