Nabídka zájmových kroužků

Vzducholoď má talent

Vzducholoď má talent
5. února

Svátek sv. Dona Bosca jsme si 31. ledna připomněli v NZDM Vzducholoď nevšední akcí – soutěží nazvanou „Vzducholoď má talent.“

Vzducholoď

Duchovní otec celého workshopu Filip Mareš SDB v úvodu představil osobu Dona Bosca (s krátkým kvizem, co o něm klienti vědí) a vzpomněl výročí jeho smrti. Následně se rozběhla přehlídka našich talentů. Zúčastnili se 3 jednotlivci a jedna soutěžní dvojice. Porota složená z jednoho pracovníka, jednoho klienta a naší praktikantky Nikoly měla opravdu těžké rozhodování. Prvenství si nakonec odnesli Jirka Koki s Milánkem za interpretaci dvou romských písniček v doprovodu kláves, na druhém místě skončila Žaneta také s nádhernou romskou písní, tentokrát v provedení a capella. Třetí a čtvrté místo pak obsadili Míra s Michalem za skvělý beatbox. Ceny byly motivující – lístky do kina, poukazy na motokáry a pizza, pro všechny zúčastněné a jejich povzbuzující kamarády připravily dámy z farnosti výborné bábovky.

Zbytek středečního klubu klienti strávili improvizací na klávesy a zpěvem. 

Filip Böhm

 

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis