Nabídka zájmových kroužků

Výtvarný kroužek na vernisáži výstavy

Výtvarný kroužek na vernisáži výstavy
19. dubna

Výstavu Obrazy protkané životem a snem navštivil náš kroužek Výtvarka s Ivčou.

Kroužky

Čtvrteční kroužek Výtvarka s Ivčou funguje mnoho let a za tu dobu vzniklo spoustu krásných výtvorů z rukou malých i větších výtvarníků…

Není ale nad to, když si můžeme udělat i netradiční program a podívat se i na nějakou pěknou výstavu. A to se nám podařilo právě 5. dubna. S děvčaty jsme dostaly pozvání od Zdeňky Vápeníkové na vernisáž její výstavy Obrazy protkané životem a snem ve Visio Art Gallery v Plzni na Roudné.

A tak jsme vyrazily. Příjemné prostory galerie byly rozděleny podle témat – ilustrace dětských básniček a písniček, kresby s texty na téma jako je třeba láska a naděje. Dále byly k vidění pastely, akvarely a grafika. Holky obdivovaly barevnost pastelových krajin, oslovily je portréty, motivy květin I lehkost a vtipnost ilustrací pro děti. Vše bylo moc pěkně popsáno. Rády jsme se s autorkou i pozdravily a prohodily pár milých slov. Zkrátka - potěšení pro oči i pro duši.

Bylo to moc hezké, odpočinkové a inspirativní odpoledne.

Zdeňko, děkujeme moc!

Bára, Johanka, Verunka a Ivča

Ivča Mekhedová

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis