Nabídka zájmových kroužků

Salesiánský volejbalový turnaj

Salesiánský volejbalový turnaj
30. ledna

Salesiánské dny roku 2018 začaly jako tradičně volejbalovým turnajem v sobotu 20. ledna. Do tělocvičen na Košutce se sešlo 10 smíšených amatérských družstev nejen z Plzně a blízkého okolí.

Už podruhé byl na našem turnaji tým ze Salesiánského střediska z Prahy, který tentokrát nepřijel s názvem Pra-zdroj, ale přejmenoval se na Samson! Hned na úvod jsme je chtěli všechny ostříhat, víte proč?

Krátce po 9. hodině měl úvodní slovo ředitel salesiánského díla v Plzni P. Marek Sklenář a hned poté jsme začali hrát. O motivaci vyhrát turnaj nebylo pochyb. Pro čtyři nejlepší týmy byly připraveny kvalitní volejbalové míče, o které se svedly tvrdé, leckdy vypjaté, ale vždy férové volejbalové souboje. A kdo se stal vítězem?

Po velkých bojích ve skupinách a pak v play-off se do finále dostal tým Havránků a trochu překvapivě i Škeble. Vítězný pohár po pohledném finálovém zápase nakonec slavnostně zvedl tým Havránků, a tak si zasloužili nejen potlesk, vítěznou fotku, jeden z míčů Molten, ale také „nesmazatelnou“ jmenovku na volejbalový putovní pohár.

Díky Pavlovi Říhovi, který pro nás letos vytvořil na chodbě tělocvičny občerstvovací stanici s nápoji, párky a kávou, jsme letošní rok hráli v naprosté pohodě a „PIGGY bufet“ byl neoficiálně vyhlášen vítězem všech přestávek mezi zápasy :-)

Díky patří Evě Turkové, Vaškovi Turkovi, Vaškovi Šaškovi i Kubovi Fialovi za spolupořádání turnaje a za organizační podporu. Už se opět těšíme na další ročník.

Konečné pořadí týmů na letošním Salesiánském turnaji:

  1. Havránci
  2. Škeble
  3. Já nevim
  4. RMPC
  5. Klokani
  6. Bulhaři
  7. Kdepamam
  8. Samson
  9. Rychlý šípy
  10. Tümmü tümm

František Hroch

 

volejbal2

volejbal1

 

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis