Nabídka zájmových kroužků

Dívčí chaloupka

Dívčí chaloupka
28. července

I o letošních prázdninách jsme se společně vydaly na Dívčí chaloupku do Krušných hor.

V pondělí 16. července ráno jsme se shromáždily na hlavním vlakovém nádraží a vyrazily do Perninku. Cesta byla dlouhá, ale dorazily jsme v pořádku. Hned první den jsme s děvčaty zjistily, že Sherlock Holmes potřebuje naši pomoc a to nás doprovázelo po celý tábor.

Od Sherlocka jsme každý den dostávaly dopisy, ve kterých nám dával instrukce, kde najdeme poklad. Zjistily jsme, že tajným spojencem Sherlocka je i velitel hasičů v Perninku, který nám při návštěvě hasičské stanice předal tajnou zprávu. Musely jsme plnit různé úkoly a luštit šifry, a když Sherlocka zajali, musely jsme se v noci vydat do lesa, abychom ho zachránily. Pro některé indicie jsme musely dojít až na Dračí a Bílou skálu do krásné přírody Krušných hor. Nakonec jsme truhlu s pokladem našly.

Celou dobu nám výborně vařili kuchaři Jenda s Vaškem. Chceme jim poděkovat, že s námi na tábor jeli a stejně tak i našim vedoucím, že se o nás krásně staraly a měly s námi trpělivost. Na táboře byla skvělá parta a počasí nám také přálo.

Lucka a Esterka, účastnice tábora

Související galerie

Nejbližší akce střediska

15. až 21. srpna

Lezecké soustředění

18. až 25. srpna

Výtvarné exercicie pro mladé

20. až 24. srpna

Příměstský tábor Start do školy

25. až 27. srpna

KouKey

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis