Nabídka zájmových kroužků

Vánoční slanění

Vánoční slanění
4. ledna

V sobotu 23. prosince se lezci setkali pod skálou nedaleko zříceniny hradu Radyně, aby zakončili sezonu posledním slaněním.

Kroužky

Cestou pod skálu se děti i jejich rodiče mohli zapojit do několika aktivit. Vše začalo na parkovišti u hradu, kde se příchozí dozvěděli o příběhu roztržitého tatínka, který zapomněl pořídit vánoční stromeček a vydal se pro něj tedy do lesa, kde na něj ovšem čekalo několik nástrah. Za splnění úkolů (např. útěk před divokým prasetem) dostávali děti a jejich rodiče ovoce a zeleninu na ozdobení stromečku pro zvířátka. Pod skálou již čekal na dorazivší čaj a svařák na zahřátí a začalo se shromažďovat občerstvení v podobě cukroví, co jsme společnými silami nanosili. Kdo chtěl, mohl si bezpečně slanit ze skály. Došlo i na trochu lezení v podání starších členů oddílu. Pod skálou panovala příjemná nálada, byla možnost si popovídat či jen pozorovat dění kolem. Vše jsme zakončili u stromečku s prskavkou v ruce, kde jsme si za doprovodu Aničky a Terky na flétnu a Péti na kytaru zapěli několik koled, popřáli si vše dobré do nového roku a vydali se pomalu ke svým domovům.

Velký dík patří našim vedoucím za pomoc s přípravou.

Šárka Končírová

 

Související galerie

Nejbližší akce střediska

23. až 27. července

Příměstský tábor klubu Balón

27. až 31. července

Tábor Horovedoucí

30. července až 5. srpna

Tábor Klasik

Nejbližší akce farnosti

22. až 28. července

Farní tábor

Popořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis