Nabídka letních táborů

Střecha na kuželkách

Střecha na kuželkách
21. dubna

Kromě příjemně stráveného času na kuželkách si děti z programu Střecha odnesly ze sobotního výletu také jednu vzácnou fotku.

Střecha

V sobotu 8. 4. 2017 jsme s devíti dětmi z programu Střecha vyrazili na Kuželky do areálu FC Viktorie v Plzni. A to by bylo, abychom zde nepotkali nějakého slavného fotbalistu. Takže jsme se vyfotili s Pavlem Horváthem, který šel náhodou kolem…

Na FC Viktorii jsme zamluvili čtyři dráhy, na kterých jsme strávili 1 hodinu hraní. Děti jsme rozdělili do 4 týmů a uspořádali jsme „malý turnaj v kuželkách“. Některým dětem se podařilo shodit i všechny kuželky najednou. Po parádním zážitku ze hry jsme se vydali pěšky podél řeky na Slovany do Galerie Dvořák, kde jsme si dali výborný oběd. Někteří si objednali „čínu“ a většina pizzu. Po obědě jsme vyrazili na Homolku na Slovany, kde jsme si zahráli hru „ básničková stezka“ a pak jsme vyrazili pěšky do Škodaparku, kde si kluci zahráli fotbálek a děvčata obdivovala „borce“ na rampě. Výlet jsme zakončili zmrzlinou a vydali se autobusem na cestu na středisko, kde jsme společně výlet zhodnotili a popřáli si krásnou sobotu.

Eva Turková

Související galerie

Nabídky střediska

Nejbližší akce střediska

2. až 8. července

Fotbal pro rozvoj

10. až 14. července

Tábor Klasik

17. až 22. července

Dívčí chaloupka

Nejbližší akce farnosti

30. června

Pohádkové náměstí

1. až 8. července

Tábor nejen pro ministranty

9. až 15. července

Tábor PIDIK