Nabídka letních táborů

Střecha na kuželkách

Střecha na kuželkách
21. dubna 2017

Kromě příjemně stráveného času na kuželkách si děti z programu Střecha odnesly ze sobotního výletu také jednu vzácnou fotku.

Střecha

V sobotu 8. 4. 2017 jsme s devíti dětmi z programu Střecha vyrazili na Kuželky do areálu FC Viktorie v Plzni. A to by bylo, abychom zde nepotkali nějakého slavného fotbalistu. Takže jsme se vyfotili s Pavlem Horváthem, který šel náhodou kolem…

Na FC Viktorii jsme zamluvili čtyři dráhy, na kterých jsme strávili 1 hodinu hraní. Děti jsme rozdělili do 4 týmů a uspořádali jsme „malý turnaj v kuželkách“. Některým dětem se podařilo shodit i všechny kuželky najednou. Po parádním zážitku ze hry jsme se vydali pěšky podél řeky na Slovany do Galerie Dvořák, kde jsme si dali výborný oběd. Někteří si objednali „čínu“ a většina pizzu. Po obědě jsme vyrazili na Homolku na Slovany, kde jsme si zahráli hru „ básničková stezka“ a pak jsme vyrazili pěšky do Škodaparku, kde si kluci zahráli fotbálek a děvčata obdivovala „borce“ na rampě. Výlet jsme zakončili zmrzlinou a vydali se autobusem na cestu na středisko, kde jsme společně výlet zhodnotili a popřáli si krásnou sobotu.

Eva Turková

Související galerie

Nejbližší akce střediska

20. června

Akademie v klubu Balón

21. června

Zakončení školního roku s externisty

Nejbližší akce farnosti

24. června

Svatoprokopská pouť