Nabídka letních táborů

Maskův memorial 2017

Maskův memorial 2017
4. ledna

V sobotu, týden před Štědrým dnem, se naši lezci zúčastnili každoročně pořádaných lezeckých závodů v boulderingu na stěně v Salesiánském středisku mládeže v Kobylisích.

Kroužky

Letos vyrazila závodit asi nejpočetnější skupina, co pamatuji, a to 19 lezců a lezkyň z našich kroužků. Výprava do Prahy složená z mladších účastníků vyrážela od střediska Tranzitem v 7 hodin ráno, abychom stihli prezenci. Starší 15 let za námi dorazili vlakem asi v 11 hodin. Pro každého závodníka bylo připraveno 14 boulderů různých obtížností (nejmladší kategorie jich měla 13). Na starší v kategoriích 15+ ještě čekalo finále, pokud se do něj probojovali. Pro některé to byla vůbec první zkušenost s lezeckými závody. Na stěně panovala příjemná atmosféra a lezci některé cesty pokusovali do posledních sil.

Děkujeme pražským lezcům za pozvání, organizaci a za příjemně strávený den. Budeme se těšit na příští ročník.

Šárka Končírová

 

Související galerie

 

Nejbližší akce střediska

25. dubna

Workshop pro externisty

27. až 28. dubna

Přespávačka s Balónem

19. až 20. května

Lezení na Kozelce

Nejbližší akce farnosti

27. dubna

Zpívaná

6. května

Farní káva

25. května

Noc kostelů

27. května

Pouť na Vršíček

Podpořili nás

ÚMO Plzeň 4 nás podpořili v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4 na Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis