Nabídka zájmových kroužků

Fotbalový turnaj

Fotbalový turnaj
10. října 2017

Týden nízkoprahových klubů v Plzni korunovala v sobotu 23. září dlouho očekávaná událost – fotbalový turnaj na hřišti salesiánského střediska v Lobzích, uspořádaný NZDM Vzducholoď.

Vzducholoď

Naši klienti se nejen aktivně zapojili do přípravy akce i následné afterpárty, ale již pár dní pečlivě trénovali se svým týmem FC Petrohrad i za pomoci fotbalisty Aleše Crhy, který jim na hřišti dal pořádně zabrat. Protivníky bylo „vzducholoďákům“ několik neméně skvělých manšaftů, takže souboj to byl dramatický a místy i emočně vypjatý. Vždyť se hrálo o skvělé ceny – předně o lístky na lukrativní zápasy plzeňské Viktorky. Naštěstí nade vším bděla dvojice přísných, ale spravedlivých rozhodčích v podání salesiánů Marka Sklenáře a Filipa Mareše.

Finále bylo doslova bratrovražedné, nabízela se paralela se Spartou a Slávií, když proti sobě stanuly dva plzeňské týmy – FC Petrohrad a AA Madrid. Štěstěna nakonec přála těm druhým, ale naši kluci z FC Petrohrad byli za svou stříbrnou medaili rádi a oceňovali vysokou úroveň soupeřů.

Následovala diskotéka v tělocvičně střediska, kterou si fotbalisté i jejich hosté a kamarádi užili i díky písničkám, které připravili samotní klienti.

Kluci ze Vzducholodě mají ambici trénovat i nadále, aby v květnu dosáhli na vytoužené zlato. Takže na jaře na shledanou!

Filip Böhm

 

Nejbližší akce střediska

od 3. září

Přihlašování do zájmových kroužků

Nejbližší akce farnosti

15. září

Farní pouť do Teplé

Podpořili nás

V roce 2017 a 2018 ÚMO Plzeň 4 podpořil v rámci dotačního  programu: Rekonstrukce, oprava a výstavba zařízení, areálů a související infrastruktury určené pro volnočasové aktivity na území městského obvodu Plzeň 4  Rekonstrukci ozvučení v kostele sv. Martina a Prokopa v Lozbích částkou v celkové výši 149.210,- Kč.

UMO4-kdyz-vis